KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kakemono 10928135
nr 1092 8135
Kakemono
inramad, 180x45
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 februari 2017
kl 20:09:10
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)